Kdo jsme

Neprodáváme oblečení, vytváříme výjimečnost, kvalitu a především váš styl.

Buďte jedinečná. Buďte jedinečný.

Cavadini je tu pro ty, kteří chtějí vnést více elegance a stylu do každodenního života. Ať už hledáte pánské oblekovky nebo toužíte po dámském kabátu z luxusních vláken, který vám lichotivě padne na míru. Cavadini vám nabízí nejen vysoce kvalitní látky předních italských výrobců, ale také možnost si u nás vybrané modely zhotovit na míru či zakoupit přizpůsobené Vašim požadavkům. Již brzy přímo na našem e-shopu.

Naše móda

Rozhodli jsme se jít ještě dál a vybudovali jsme tým, který přetváří látky v modely.

Unikátní modely.

Cavadini se specializuje v tvorbě nadčasových modelů, zejména unikátních kabátů pro ženy i muže ve stylu glamour i casual. Každý kousek je jedinečný nejen výběrem látky a přizpůsobením vašim liniím, navíc je doladěný dle vašich představ a nároků v detailech jako typ fazóny, zapínání, kapsy.

Letní sezonu jsme uvítali Svatební kolekcí 2019. Autorské modely šatů pro nevěsty jsou zhotoveny z italských krajek určených pro světové módní značky jako Valentino, Chanel, Elie Saab a stejně tak od rodinných krajkářských firem, jejichž krajky jsou ovlivněni tradicí, předáváním vzorů z jednoho pokolení na druhé. To vše doplněno pánskými obleky z nejjemnějších oblekovek, jacquardů a jemných vzorů ve zpracování 130'S  až 160'S Superfine v kombinaci vlny s hedvábím a kašmírem. Nový italský dodavatelI košilovek obohatí nabídku svými novými vzory a zpracováním materiálu a to vše v limitovaných edicích.

Nabídku jsme obohatili o exkluzivní podšívky z cupra, pečlivě jsme vybírali knoflíky, zipy, neobvyklá zapínání od výhradního dodavatele Bottinificio BAP. A navíc vám nabízíme na dotvoření konečného looku kožené řemeny a ekologickou kožešinu. Můžete se s námi podílet na vašem modelu na míru. 

Oděvy značky Cavadini jsou zhotoveny našimi švadlenami v České republice, od designu modelů, přes ruční stříhání látek, až po finální úpravy jako je vyšívání knoflíkových dírek či prošívání. U nás máte záruku jedinečné kvalitní české práce, a nikoli masové zahraniční průmyslové výroby.

 

Naše látky

Širokou škálu dezénů látek jsme ještě více rozšířili, limitovanou metráž ještě více zkrátili, mnohokrát na jediný model.

Naší specializací jsou unikátní látky vysoké kvality v limitovaných metrážích. Panenská vlna, angora, velbloudí srst, kašmír, kašgora… tato luxusní přírodní vlákna zpracovaná v nejvyšší kvalitě předními italskými tkalci jsou díky naší úzké spolupráci nyní dostupná i pro vás. Kromě širokého výběru látek na oblek, kostýmek nebo kabát na formální i neformální příležitosti od výrobců jako Vitale Barberis Canonico, Scabal, Piacenza, Moessmer, Lanificio Colombo a dlaších, jsme také unikátní ve výběru látek od soukromých tkalců. Jemně zpracované hedvábí jako vánek nebo naopak hedvábné mikádo a brokát s jacquard vzorem, určené pro nejprestižnější svétové módní značky jsou vám k dsipozici pouze v několika metrech. A to vše rozšířeno o sofistikované krajky pro nevěsty a společenské události. Již brzy si budete moci látky vybrat a zakoupit v našem e-shopu. Kompletní nabídku najdete v holešovském ateliéru. Na dotaz můžeme také zajistit zboží ve větší požadované metráži za smluvní cenu.

Rezervace schůzky

Ověřovací kódSdílejte tento článek