Kdo jsme

Neprodáváme oblečení, vytváříme výjimečnost a především váš styl.

Buďte jedineční.

Naše móda

Po celou dobu naší existence, od roku 2013, je motto naší značky jasné a zřetelné. 
MODA ESSENZIALE, to je móda v souladu s hodnotami slow fashion, česky také překládáno "pomalá móda" nebo také "udržitelná móda".  
 
Nadčasové, léty ověřené modely v novém pojetí, zhotovené v ateliéru krejčovými do těch nejmenších detailů, jsou k dispozici pouze jako originál nebo mini série o dvou až třech modelech. 

Cavadini je zde pro ty, kteří chtějí vnést více elegance a stylu do každodenního života. Ať už hledáte pánské saka, obleky nebo toužíte po dámském hřejivém kabátu z luxusních vláken, Cavadini vám nabízí outfity k zhotovení na míru přímo v ateliéru nebo v e-shopu, který bude brzy k dispozici. Stačí vybrat model, velikost s možností zadat míry, vybrat látku a za několik týdnů vám domů doručí Cavadini zásilku.
 

Naše látky

Širokou škálu dezénů látek jsme ještě více rozšířili, limitovanou metráž ještě více zkrátili, mnohokrát na jediný model.

Naší specializací jsou italské látky nejvyšší kvality v limitovaných metrážích od prestižních světoznámých výrobců. Navíc jsme unikátní ve výběru látek od soukromých tkalců, kteří jsou mistři ve svém oboru po mnoha pokolení. Právě s nimi konzultujeme kvalitu, specifika a proč vybrat pravě tento kousek…

Panenská vlna, angora, velbloudí srst, kašmír, kašgora, vikuňa. hedvábí, bavlna, len… tato přírodní vlákna zpracovaná v nejvyšší kvalitě jsou díky naší úzké spolupráci dostupná nyní i pro vás. Pouze v několika metrech nebo dokonce pouze jako vzorníkový kus.

Jako jedni z mála dovážíme cupro Bemberg®, které je pro své vlastnosti nenahraditelné v neoddělitelné části oděvu, podšívce. To vše doplněno originál knoflíky, sponami, zipy předního výrobce Bottonificio BAP. Jsme jedni z prvních, kteří mají kolekce k dispozici dříve, než spatří světla světových módních mol.

Nabídku nyní rozšířujeme o krajky, šifon, duchesses pro nevěsty a společenské události. Již brzy si budete moci látky vybrat a zakoupit v našem e-shopu. Kompletní nabídku najdete v holešovském ateliéru. Na dotaz můžeme také zajistit zboží ve větší požadované metráži za smluvní cenu.

Rezervace schůzky

Ověřovací kódSdílejte tento článek