Clicky

 

Kdo jsme

Neprodáváme oblečení, vytváříme výjimečnost, kvalitu a především Váš styl.

Buďte jedinečná.

Cavadini je tu pro ty, kteří chtějí vnést více elegance a stylu do každodenního života. Ať už hledáte pánské oblekovky nebo toužíte po dámském kabátu z luxusních vláken který padne, Cavadini Vám nabízí nejen vysoce kvalitní látky předních italských výrobců, ale také možnost si u nás vybrané oděvy zhotovit na míru či zakoupit modely přizpůsobené Vašim požadavkům již brzy přímo na našem e-shopu.

Naše móda

Rozhodli jsme se jít ještě dál a vybudovali jsme tým, který přetváří látky v modely.

Unikátní modely.

Cavadini se specializuje v tvorbě nadčasových modelů, zejména unikátních kabátů pro ženy ve stylu glamour i casual. Každý kousek je jedinečný, šitý pokaždé z jiné italské látky vysoké kvality, přizpůsobený Vašim liniím a doladěný dle Vašich představ a nároků na typ fazóny, zapínání, kapsy a jiné detaily.

Ať už se rozhodnete pro lehký letní kabát, teplý zimní, či kabát vhodný na jaro a podzim, vždy budete mít na výběr z přírodních materiálů jako je panenská vlna s příměsí mohéru, angory či kašmír. Přírodní materiály jsou nejen vysoce kvalitní, ale také mají antibakteriální vlastnosti, přirozeně pruží bez přídavku elastanu, jsou velmi měkké na dotek a přirozeně se lesknou.

Oděvy značky Cavadini jsou zhotoveny našimi švadlenami v České republice, od designu modelů, přes ruční stříhání látek, až po finální úpravy jako je vyšívání knoflíkových dírek či prošívání. U nás máte záruku jedinečné kvalitní české práce, a nikoli masové zahraniční průmyslové výroby.

Nabídku jsme obohatili o exkluzivní podšívky z cupra, pečlivě jsme vybírali knoflíky, zipy, neobvyklá zapínání. A navíc vám nabízíme na dotvoření konečného looku kožené řemeny a ekologickou kožešinu. Můžete se s námi podílet na Vašem modelu na míru. 

Naše látky

Širokou škálu dezénů látek jsme ještě více rozšířili, limitovanou metráž ještě více zkrátili, mnohokrát na jediný model.

Naší specializací jsou unikátní látky vysoké kvality v limitovaných metrážích. Panenská vlna, angora, velbloudí srst, kašmír… tato luxusní přírodní vlákna zpracovaná v nejvyšší kvalitě předními italským tkalci jsou díky naší úzké spolupráci nyní dostupná i pro Vás. Kromě širokého výběru oblekových a kostýmkových látek od výrobců jako Vitale Barberis Canonico, Scabal, Piacenza, Lanificio Fratelli Cerutti, Lanificio Colombo, Lanificio di Pray, Tessitura Cavalleri & C. Sas, Ratti, Mantero, Altea, jsme také unikátní ve výběru látek na neformální příležitosti - casual saka a kalhoty. Již brzy si budete moci látky vybrat a zakoupit v našem e-shopu a širší výběr najdete v holešovském ateliéru. Na dotaz můžeme také zajistit zboží ve větší požadované metráži za smluvní cenu.