Clicky

 

Kdo jsme

Cavadini Moda Essenziale nabízí širokou škálu dezénů italských látek vysoké kvality v limitovaných metrážích, které Vám umožní aby se Vaše modely staly unikátními.

Látky od předních italských výrobců nabízíme za bezkonkurenční ceny (poměr kvalita/cena), pro klienty našich showroomů v Praze a Holešově. Ze zakoupených látek si u nás můžete nechat zhotovit obleky na míru pro muže či oděvy pro ženy.

Jsme připraveni nabídnout a zajistit zboží v požadované metráži za smluvní cenu i pro podnikatelské subjekty (krejčí, švadleny a stylisty) a společnosti (hotely, banky, firmy a divadla), které mají zájem o větší metráže s vlastními specifiky.

Naše látky

Italské látky neznamenají vždy pojem drahé.
Italské látky však vždy zaručují tu nejvyšší kvalitu materiálu.

Jsou vyjímečné svým zpracováním, od vlákna až po konečný výrobek, který se rodí pod jednou střechou. Vše je vybudováno na dlouhé tradici. Na zkušenostech zakladatelů a předků po několik stoleti, na jejich tajných technologiích, pro které je každá společnost jedinečná a nenapodobitelná.

Jsme dovozci oblekových látek od více jak osmi významných italských výrobců. Každý z nich je unikátní a nejlepší v něčem jiném.

 

Látky jsou k zakoupení prostřednictvím obchodního zástupení v Praze, kde si můžete vybrat na zhotovení Vašeho obleku nebo kostýmku látky od vlny 110'S až po 100% kašmír, dále hedvábí, len a bavlnu na košile, halenky a šaty. Nabízíme luxusní italské látky i textilní střiž. Naší základnou je skladové a prodejní místo v Holešově, kde můžete najít nejen veškerý sortiment, ale také “jedinečné” kousky pro Vaše outfity, jako jsou vzorky textilií, které byly vyrobeny pro renomované oděvní značky. Jejich zhotovení si můžete opět domluvit na místě.

Kromě širokého výběru oblekových a kostýmkových látek od výrobců jako Vitale Barberis Canonico, Scabal, Piacenza, Lanificio Fratelli Cerutti, Lanificio Colombo, Lanificio di Pray, Tessitura Cavalleri & C. Sas, Ratti, Mantero, Altea, jsme také unikátní ve výběru látek na neformální příležitosti - casual saka a kalhoty.

Aktuální nabídka na webu

  • Vzhledem k limitovaným metrážím a rychlému obratu je nabídka na webu ilustrativní.
  • Nabídka je aktualizována se zaměřením na designově atraktivní látky a na sezónu.
  • U mnoha látek, především oblekovek, není kvalita látky z fotografií dostatečně zřejmá. Přijďte se podívat na celou aktuální nabídku látek do našich shoroomů a dopřejte si kvalitní látky!
Sdílejte tento článek