Clicky

 

Showroomy

Jsme jedineční tím, že nabízíme kvalitní italské látky v takovém rozsahu přímo na showroomu a bez vzorníku. Můžete si tak přirovnat látky vzájemně k sobě a lépe se rozhodnout.

Showroom Praha

Dosavadním i novým zákazníkům přinášíme změnu v podobě showroomu v Praze přímo s krejčovským salónem na místě, odborné poradenství se znalostí materiálu v jedné osobě. Více o Ditě se dočtete zde. Můžete si u nás zakoupit pouze látky a oděvy si nechat ušít osobní krejčovou či krejčím , poradíme Vám s vhodnou kombinací a kvalitou látek.

V Praze nemáme pevnou provozní dobu a přitom jsme Vám téměř vždy k dispozici. K prohlédnutí a nákupu látek nás navštivte v showroomu. Prosím kontaktujte vyplněním formuláře či telefonicky pro sjednání schůzky. Nejlepší den pro schůzky je vždy úterý.

Showroom Holešov

V Holešově máme uprostřed týdne otevřeno pro všechny klienty. Pondělky a pátky jsou vyhrazeny pro oděvní návrháře, švadleny a firmy, a to po telefonické domluvě.

Osobní setkání pro konzultace a zvláštní objednávky s paní Pavlínou Cavadini jsou možné po předešlé dohodě. Více o Pavlíně se dočtete zde.

  • Chete koupit látku pro svého klienta nebo pro krejčovský salón? Jsme tu pro Vás a při koupi ve větším množství nabízíme smluvní ceny!
  • Chcete soukromí? Neradi potkáváte více lidí než je třeba? U nás máte možnost absolutní disktrétnosti a nebude Vás rušit jiný zákazník.

KONTAKTUJTE NÁS PRO SJEDNÁNÍ SCHŮZKY!

Sdílejte tento článek