Tým

Cavadini & Ditafil

Když se propojí kvalitní italské látky a módní návrhář, vzniká umělecké dílo.

Cavadini & Ditafil vám navíc nabízí informace o jednotlivých materiálech přímo od tkalcovských mistrů a expertízu vysoce edukovaného odborníka na oděvní materiály.

Pavlína Cavadini 

Majitelka

Pavlíniny zkušenosti s mezinárodním obchodem, vášeň k módě a zázemí v blízkosti Milána byly tou ideální kombinací pro vznik značky Cavadini - Moda Essenziale. Pavlína je kosmopolitní člověk s ambicí přinést italskou eleganci do českých měst. V Miláně navštěvuje módní veletrhy, aby se mohla se svými zákazníky podělit o nejnovější trendy ze světa módy. Osobně vybírá látky a vyjednává s dodavateli v tradičních soukenických oblastech severní Itálie - vše s pečlivostí a přirozeným vkusem jí vlastním. Originální modely dle Pavlíny nemusí být pouze výsadou společenských událostí; jejím cílem je přinést osobitou módu i do každodenního života.

https://www.facebook.com/cavadinimoda/

 

Dita Petrusová Filipová - ateliér Ditafil

Obchodní zastoupení pro Showroom Praha
Oděvní návrhářka a specialistka na pánskou módu
Edukovaná odbornice na oděvní materiály

Dita Petrusová-Filipová je nekonvenční módní návrhářka milující kvalitní materiály kombinované s odvážnými střihy. Hluboký zájem o textilní zbožíznalství vnáší především do zakázkové tvorby další rozměr odbornosti a kvality. S tím souvisí i zaměření na osobní šatníkové poradenství.

Dita říká:
"Můj záměr je didaktický. Jak to myslím? Chci naučit muže i ženy vidět a rozeznat kvalitu oděvních materiálů a kvalitu tradičního vypracování. Toužím ukázat, jak může vypadat současné pojetí kvality v tradiční slova smyslu. Inspirací jsou mi oděvní materiály samotné. Vlnu, můj nejoblíbenější materiál, proto nechávám vyznít v její tradiční podobě a kráse. Návrat k oděvním motivům dvacátých let – k motivům kostky a rybí kostry – je pro nás, milovníky klasických vzorů, balzámem pro oko i duši."

www.ditafil.com
www.facebook.com/ditafil
www.fashionatelier.cz

VÍCE O SHOWROOM ZDE! 

Rezervace schůzky

Ověřovací kódSdílejte tento článek